Cookie beleid DVO

De website van DVO is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Training/Veldnummering

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO9-1 18.00 - 19.15
  • Veld 1D
  • 2
  • -
DVO JO9-2 18.00 - 19.15
  • veld 2D
  • 2
  • -
DVO JO9-3 18.00 - 19.15
  • Veld 3A
  • 2
  • -
DVO JO9-4 18.00 - 19.15
  • Veld 3B
  • 2
  • -
DVO JO10-1 18.00 - 19.15
  • Veld 2A
  • 3
  • -
DVO JO10-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2B
  • 3
  • -
DVO JO10-3 18.00 - 19.15
  • Veld 2C
  • 3
  • -
DVO JO11-1 18.00 - 19.15
  • Veld 1A
  • 4
  • -
DVO JO11-2 18.00 - 19.15
  • Veld 1B
  • 4
  • -
DVO JO11-3 18.00 - 19.15
  • Veld 1C
  • 4
  • -
DVO JO12-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1A
  • 5
  • -
DVO JO12-2 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • 6
  • -
DVO JO12-3 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • 6
  • -
DVO JO13-1 19.15 - 20.30
  • Veld 2A/B
  • 7
  • -
DVO JO13-3 19.15 - 20.30
  • Veld 2A/B
  • 10
  • -
DVO JO14-1 19.15 - 20.30
  • Veld 2C/D
  • 8
  • -
DVO JO15-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1C/D
  • 9
  • -
DVO JO15-3 19.15 - 20.30
  • Veld 3
  • 10
  • -
DVO JO17-1 20.30 - 22.00 Dave Swiatalski, Dave Vincken, Collin Meijers
  • Veld 1C/D
  • 3
  • -
DVO JO17-2 20.30 - 22.00
  • Veld 2A/B
  • 4
  • -
DVO JO17-3 20.30 - 22.00 Ivo Reuvers, Patrick Eummelen
  • Veld 2C/D
  • 4
  • -
DVO JO19-1 20.30 - 22.00 Arjan Lamers, Ayoub de Kroon
  • Veld 1A/B
  • 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO7-1JM 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-2 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-3 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-4 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-5 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-6 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO8-1 18.00 - 19.15
  • Veld 2A
  • 3
  • -
DVO JO8-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2B
  • 4
  • -
DVO JO8-3 18.00 - 19.15
  • Veld 2C
  • 5
  • -
DVO JO13-2 19.00 - 20.00
  • Veld 1A/B
  • 6
  • -
DVO JO14-2 19.15 - 20.30
  • Veld 3
  • 7
  • -
DVO JO15-2 19.15 - 20.30
  • Veld 2C/D
  • 8
  • -
DVO 1 (zon) 20.00 - 21.30 Michel Broeders
  • Veld 1A/B
  • 1
  • -
DVO 2 (zon) 20.00 - 21.30 Roel Houben, Erwin Janssen
  • Veld 1C/D
  • 2
  • -
DVO 3 (zon) 20.30 - 22.00
  • Veld 2A/B
  • 3
  • -
DVO 4 20.30 - 22.00
  • Veld 2C/D
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO9-1 18.00 - 19.15
  • Veld 1D
  • 2
  • -
DVO JO9-2 18.00 - 19.15
  • veld 2D
  • 2
  • -
DVO JO9-3 18.00 - 19.15
  • Veld 3A
  • 2
  • -
DVO JO9-4 18.00 - 19.15
  • Veld 3B
  • 2
  • -
DVO JO10-1 18.00 - 19.15
  • Veld 2A
  • 5
  • -
DVO JO10-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2B
  • 3
  • -
DVO JO10-3 18.00 - 19.15
  • Veld 2C
  • 3
  • -
DVO JO11-1 18.00 - 19.15
  • Veld 1A
  • 4
  • -
DVO JO11-2 18.00 - 19.15
  • Veld 1B
  • 4
  • -
DVO JO11-3 18.00 - 19.15
  • Veld 1C
  • 4
  • -
DVO JO12-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1A
  • 5
  • -
DVO JO12-2 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • 6
  • -
DVO JO12-3 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • 6
  • -
DVO JO13-1 19.15 - 20.30
  • Veld 2A/B
  • 7
  • -
DVO JO13-3 19.15 - 20.30
  • Veld 2A/B
  • 10
  • -
DVO JO14-1 19.15 - 20.30
  • Veld 2C/D
  • 8
  • -
DVO JO15-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1C/D
  • 9
  • -
DVO JO15-3 19.15 - 20.30
  • Veld 3
  • 10
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO7-1JM 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-2 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-3 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-4 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-5 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO7-6 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • 2
  • -
DVO JO8-1 18.00 - 19.15
  • Veld 2A
  • 3
  • -
DVO JO8-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2B
  • 4
  • -
DVO JO8-3 18.00 - 19.15
  • Veld 2C
  • 5
  • -
DVO JO13-2 19.00 - 20.30
  • Veld 1A/B
  • 6
  • -
DVO JO17-1 19.00 - 20.30 Dave Swiatalski, Dave Vincken, Collin Meijers
  • Veld 1C/D
  • 3
  • -
DVO JO14-2 19.15 - 20.30
  • Veld 3
  • 7
  • -
DVO JO15-2 19.15 - 20.30
  • Veld 2C/D
  • 8
  • -
DVO 35+1 20.30 - 22.00
  • Veld 3
  • 3
  • -
DVO JO17-2 20.30 - 22.00
  • Veld 2A/B
  • 4
  • -
DVO JO17-3 20.30 - 22.00 Ivo Reuvers, Patrick Eummelen
  • Veld 2C/D
  • 4
  • -
DVO JO19-1 20.30 - 22.00 Arjan Lamers, Ayoub de Kroon
  • Veld 1A/B
  • 2
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO 3 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2A/B
  • 3
  • -
DVO 4 19.30 - 21.00
  • Veld 2C/D
  • 4
  • -
DVO 1 (zon) 20.00 - 21.30 Michel Broeders
  • Veld 1A/B
  • 1
  • -
DVO 2 (zon) 20.00 - 21.30 Roel Houben, Erwin Janssen
  • Veld 1C/D
  • 2
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!