Overzicht actuele trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO7-1G 18.00 - 19.00 Ralph Meulenberg, Ken Meijers, Henk Janssen
  • Veld 3
  • -
DVO JO8-1 18.00 - 19.15 Davy Kusters, Jeroen Ronda
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO8-2 18.00 - 19.15 Marcel Tenneij
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO9-1 18.00 - 19.15 Rik Bormans, Davy Osten, Yuvarai Mahalingam
  • Veld 1
  • #3
  • -
DVO JO9-2 18.00 - 19.15 Danny Blei, Marc Coonen
  • Veld 1
  • #3
  • -
DVO JO9-3 18.00 - 19.15 Felix Lebens, Serge Peters, Sjoerd van der Veen, Etiënne Kleuters
  • Veld 2
  • #4
  • -
DVO JO10-1 18.00 - 19.15 Marcel Tenneij, Will Lebens, Ivo Bovens
  • Veld 2
  • #4
  • -
DVO JO10-2 18.00 - 19.15 Jurgen Dohmen, Jacqueline Gelissen, Patrick Lenssen
  • Veld 2
  • #5
  • -
DVO JO12-1 19.15 - 20.30 Ralph Meulenberg, Dave de Gregorio
  • Veld 2
  • #6
  • -
DVO JO12-2 19.15 - 20.30 Sjoerd van der Veen, Axel Coenen
  • Veld 2
  • #7
  • -
DVO JO12-3 19.15 - 20.30 Roy Crombeen, Serge Peters
  • Veld 3
  • #8
  • -
DVO JO13-1 19.15 - 20.30 Collin Meijers, Roel Houben, Patrick Schaekens
  • Veld 1
  • #9
  • Tot nader bericht spullen in kleedkamer en verzamelen op veld 1.
    Looptechniek training
DVO JO13-2 19.15 - 20.30 Patrick Eummelen, Ivo Reuvers, Rob Schepers
  • Veld 1
  • #10
  • -
DVO JO17-1 20.30 - 22.00 Arjan Lamers
  • Veld 1
  • #5
  • Aanwezig en klaar voor de training: 20:15 uur
DVO JO19-1 20.30 - 22.00 Erwin Janssen
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO19-2 20.30 - 22.00
  • Veld 2
  • #3
  • -
DVO JO19-3 20.30 - 22.00 Ayoub de Kroon
  • Veld 2
  • #4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO11-1 18.00 - 19.15 Rick Schnieders, Tom Hoedemakers, Sjoerd Bormans
  • Veld 2
  • #5
  • -
DVO JO15-1 18.30 - 20.45 Robert Hardeman, Roger Pisters
  • Veld 1
  • #9
  • -
DVO JO15-2 19.00 - 20.15 Tom Dols, Martijn Hendriks
  • Veld 2
  • #10
  • -
DVO JO17-2G 19.00 - 20.15 Roel Wiche, Ger Klüter, Frank Gielen
  • Veld 2
  • #7
  • -
DVO JO17-3 19.00 - 20.15 Raymond de Bie
  • Veld 3
  • #8
  • -
DVO 1 (zon) 19.30 - 21.00 Ruud Peters
  • Veld 1
  • Ruud Peters (Hoofdtrainer)
    Kenny Goossens (Keeperstrainer)
    Erwin Tummers (Leider)
    Jos Erkens (Leider)
    Melvin Koenen (grensrechter)
DVO 2 (zon) 19.45 - 21.45 Erwin Stachowiak
  • Veld 1
  • #3
  • Harry Dreuning (Leider)
    Johan Warlich (Grensrechter)
DVO 3 (zon) 20.30 - 22.00
  • Veld 2
  • #5
  • Math Jennekes (grensrechter)

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO7-1G 18.00 - 19.00 Ralph Meulenberg, Ken Meijers, Henk Janssen
  • Veld 3
  • -
DVO JO8-1 18.00 - 19.15 Davy Kusters, Jeroen Ronda
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO8-2 18.00 - 19.15 Marcel Tenneij
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO9-1 18.00 - 19.15 Rik Bormans, Davy Osten, Yuvarai Mahalingam
  • Veld 1
  • #3
  • -
DVO JO9-2 18.00 - 19.15 Danny Blei, Marc Coonen
  • Veld 1
  • #3
  • -
DVO JO9-3 18.00 - 19.15 Felix Lebens, Serge Peters, Sjoerd van der Veen, Etiënne Kleuters
  • Veld 2
  • #4
  • -
DVO JO10-1 18.00 - 19.15 Marcel Tenneij, Will Lebens, Ivo Bovens
  • Veld 2
  • #4
  • -
DVO JO10-2 18.00 - 19.15 Jurgen Dohmen, Jacqueline Gelissen, Patrick Lenssen
  • Veld 2
  • #5
  • -
DVO JO12-1 19.15 - 20.30 Ralph Meulenberg, Dave de Gregorio
  • Veld 2
  • #6
  • -
DVO JO12-2 19.15 - 20.30 Sjoerd van der Veen, Axel Coenen
  • Veld 2
  • #7
  • -
DVO JO12-3 19.15 - 20.30 Roy Crombeen, Serge Peters
  • Veld 3
  • #8
  • -
DVO JO13-1 19.15 - 20.30 Collin Meijers, Roel Houben, Patrick Schaekens
  • Veld 1
  • #9
  • Tot nader bericht spullen in kleedkamer en verzamelen op veld 1.
DVO JO13-2 19.15 - 20.30 Patrick Eummelen, Ivo Reuvers, Rob Schepers
  • Veld 1
  • #10
  • -
DVO JO17-1 20.30 - 22.00 Arjan Lamers
  • Veld 1
  • #5
  • Aanwezig en klaar voor de training: 20:15 uur
DVO JO19-1 20.30 - 22.00 Erwin Janssen
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO19-3 20.30 - 22.00 Ayoub de Kroon
  • Veld 2
  • #4
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO JO11-1 18.00 - 19.15 Rick Schnieders, Tom Hoedemakers, Sjoerd Bormans
  • Veld 2
  • #5
  • -
DVO JO15-1 19.00 - 20.15 Robert Hardeman, Roger Pisters
  • Veld 1
  • #2
  • -
DVO JO15-2 19.00 - 20.15 Tom Dols, Martijn Hendriks
  • Veld 1
  • #3
  • -
DVO JO17-2G 19.00 - 20.15 Roel Wiche, Ger Klüter, Frank Gielen
  • Veld 2
  • #7
  • -
DVO JO17-3 19.00 - 20.15 Raymond de Bie
  • Veld 3
  • #8
  • -
DVO JO19-2 20.30 - 22.00
  • Veld 2
  • #3
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
DVO 35+1 19.00 - 20.00
  • -
DVO 1 (zon) 19.30 - 21.00 Ruud Peters
  • Veld 1
  • Ruud (Hoofdtrainer)
    Kenny Goossens (Keeperstrainer)
    Jos Erkens (leider)
    Erwin Tummers (Leider)
    Melvin Koenen (grensrechter)
DVO 2 (zon) 19.30 - 21.00 Erwin Stachowiak
  • Veld 1
  • #3
  • Harry Dreuning (Leider)
    Johan Warlich (Grensrechter)
DVO 3 (zon) 19.30 - 21.00
  • Veld 2
  • #5
  • Math Jennekes (grensrechter)
DVO 4 (zon) 19.30 - 21.00 Harrie Dreuning
  • Veld 2
  • #7
  • Harrie Dreuning (tijdelijke trainer)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!