2023/2024 |
JO15-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse (2e fase) 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO15-1 |
1e klasse (3e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
2e klasse (2e fase) 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse (3e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Hoofdklasse (4e fase) 8 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
JO14-1 |
Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
1e klasse (2e fase) 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO14-1 |
1e klasse (3e fase) 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse (2e fase) 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse (3e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse (4e fase) 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
JO8-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
2e klasse (2e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
2e klasse (3e fase) 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO8-1 |
2e klasse (4e fase) 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+1 |
1e klasse 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+2 |
1e klasse 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
35+2 |
1e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
1e klasse (2e fase) 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
1e klasse (3e fase) 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-1 |
1e klasse (4e fase) 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
35+1 |
1e klasse 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
1e klasse 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO12-1 |
Regio Cup Groep 2 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
1e klasse 119 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO7-1JM |
Regio Cup Groep 1 090 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
3 |
4e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Groep 2 36 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
Groep 1 77 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
1e klasse 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO11-1 |
1e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
3 |
3e klasse D |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Groep 1 30 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
Groep 1 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
Hoofdklasse 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO10-1 |
Hoofdklasse 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
3 |
Mannen, 3, 3e klasse C |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen, 3, Groep 1 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Onder 9, JO9-1, Groep 1 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Hoofdklasse 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Groep 1 regio 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
1e klasse 501 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-1 |
Groep 1 regio 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
3 |
Mannen zondag, 3, 3e klasse C |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-3 |
Onder 9, JO9-3, Groep 2 039 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-3 |
Onder 9 zaterdag, JO9-3, 2e klasse 501 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO9-3 |
Onder 9 zaterdag, JO9-3, 2e klasse 501 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen, 3, Groep 1 29 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
3 |
Mannen zondag, 3, 2e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen zondag, 3, 2e klasse/3e klasse 2B-3C-3D nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
F5 |
F-pupillen zaterdag, F5, 3e klasse 506 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
4 |
Mannen, 4, Groep 2 44 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 |
Mannen zondag, 4, 3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
4 |
Mannen, 4, Groep 2 46 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 |
Mannen zondag, 4, 4e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2012/2013 |
4 |
Mannen Zondag reserve (A-cat), 4, 4e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
4 |
Mannen beker reserve zondag poule, 4, Groep 1 61 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |